Description
About Her
adult sex dolls are available for everyone, but these particular sex dolls are NOT sex dolls for sex offenders. Their particularly small size is what makes these hyper-realistic sex dolls appealing to these people and we have provided these realistic sex dolls to cater to your needs and give you comfort. They tend to be companion dolls.
The small breast sex dolls are designed with the cutest face and facial features, they have cute brown eyes, short black hair (that can be changed with one of the wigs for dolls on our page), and nice, functional lips.
These companion dolls have small petite bodies and small B-Cup boobs and long arms and legs that serve as an attraction if you want a lust doll with beautifully shaped legs.
Besides, they have a full metal skeleton that helps them move and stay flexible, so they can take all positions required of them or stay at an angle to enhance your pleasure.
They have attractively shaped doll labia with a removable insert, and while they do not have a doll ass, you can custom order a doll with anal sex doll capabilities or request a different body type, skin tone, eye color, hairstyle, doll wig or even her makeup. Whatever it is, you pick.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163cm |
| Breast | 95cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 95cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm Length | 60cm |
| Foot Length | 21cm |
| Net Weight | 38KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery


















Reviews
There are no reviews yet.