Description
About Her
The Japanese girls are some of the most sexy girls I’m the world. It’s no secret that everyone wants them, but here’s a quick and stress less solution to that, an amazing 163cm lifelike female sex doll to the rescue! If you have a special craving for cute small tits sex dolls, this is the best bet for you. With sweetly colored dark hair in a smart Bob cut, cute eyes and sexy small lips, pixie dolls like her will give you the full package for your purchase. Expect nothing but mind-blowing sex from this realistic silicone sex doll, don’t be deceived by her innocent look. She is all ready to get down in the most unbelievable ways you’d ever think of. She’s a real real sex doll that just needs your love and your dick. This realistic life sized sex doll will give you all the styles and feels you need, all in a small package. Don’t estimate her, she’s the bomb in bed, and she can keep you in pussy heaven for so long that you might even get out of touch with reality.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 93cm |
| Net Weight | 36kg |
| Oral Depth | 15cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.