Description
About Her
Any need for a delicate princess that can be a Savage beast in bed? A cute beauty with a full and fleshy pussy? You’ll have your demands met when you give this 156cm lovely anime sex doll a try. She’s pleasant and all ready for you to fuck as you please. You also don’t need to stress too much to have her, as she is one of the cheap lifesize dolls that will still give you ultimate satisfaction.
She is a totally free-minded and fun-loving anime looking sex doll with totally youthful features. When you talk about naked lovely dolls with pristine, really sexy bodies, she’s a ten in that aspect. This is such a hyper-realistic sex doll, you will definitely be kept in awe when you see her for the first time. It’s love at first sight, and probably a fuck at first sight too. She’s so seductive and good lucking with a mad nice pussy that you might probably lose yourself over her during your first fuck. She’s one of those realistic adult dolls that you can’t overlook. Stop pining for a real adventure and go for a real girl. She’s everything you need and more.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 156cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 84cm |
| Net Weight | 36kg |
| Oral Depth | 15cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery


















Reviews
There are no reviews yet.