Popis
O ní
Potřebujete něžnou princeznu, která může být v posteli divokou bestií? Roztomilá kráska s plnou a masitou kočičkou? Splníte své požadavky, když vyzkoušíte tuto 156cm krásnou anime panenku. Je příjemná a připravená na to, abys šukal, jak chceš. Také se nemusíte příliš stresovat, abyste ji měli, protože je to jedna z levných panenek v životní velikosti, která vám přesto poskytne maximální uspokojení.
Je to naprosto svobodomyslná a zábavná anime vypadající sexuální panenka s naprosto mladistvými rysy. Když mluvíte o nahých krásných panenkách s nedotčenými, opravdu sexy těly, ona je v tomto ohledu desítka. Je to taková hyperrealistická sexuální panenka, která vás určitě zarazí, když ji poprvé uvidíte. Je to láska na první pohled a pravděpodobně i kurva na první pohled. Je tak svůdná a má štěstí se šílenou pěknou kočičkou, že se o ni pravděpodobně při svém prvním šukání ztratíte. Je to jedna z těch realistických dospělých panenek, které nemůžete přehlédnout. Přestaň toužit po opravdovém dobrodružství a jdi za opravdovou dívkou. Ona je vše, co potřebujete, a ještě víc.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 156 cm |
| poprsí | 85 cm |
| Pás | 54 cm |
| Boky | 84 cm |
| Čistá hmotnost | 36 kg |
| Ústní hloubka | 15 cm |
| Hloubka vagíny | 17 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
Galerie panenek


















Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.