Beskrivelse
Om hende
voksne sexdukker er tilgængelige for alle, men netop disse sexdukker er IKKE sexdukker til sexforbrydere. Deres særligt lille størrelse er det, der gør disse hyperrealistiske sexdukker tiltalende for disse mennesker, og vi har leveret disse realistiske sexdukker for at imødekomme dine behov og give dig komfort. De plejer at være ledsagerdukker.
De små brystsex-dukker er designet med det sødeste ansigt og ansigtstræk, de har søde brune øjne, kort sort hår (som kan ændres med en af parykkerne til dukker på vores side) og flotte, funktionelle læber.
Disse ledsagerdukker har små petite kroppe og små B-Cup bryster og lange arme og ben, der fungerer som en attraktion, hvis du vil have en lystdukke med smukt formede ben.
Desuden har de et fuldt metalskelet, der hjælper dem med at bevæge sig og forblive fleksible, så de kan tage alle de stillinger, der kræves af dem, eller forblive i en vinkel for at øge din fornøjelse.
De har smukt formede dukkeskamlæber med en udtagelig indsats, og selvom de ikke har en dukkerøv, kan du specialbestille en dukke med analsex dukkefunktioner eller anmode om en anden kropstype, hudtone, øjenfarve, frisure, dukkeparyk eller selv hendes makeup. Uanset hvad det er, vælger du.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 163 cm |
| Bryst | 95 cm |
| Talje | 55 cm |
| Hofte | 95 cm |
| Skulder | 37 cm |
| Armlængde | 60 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Nettovægt | 38 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.