apibūdinimas
Apie ją
suaugusiems skirtos sekso lėlės yra prieinamos visiems, tačiau šios konkrečios sekso lėlės NĖRA skirtos seksualiniams nusikaltėliams. Dėl ypač mažo dydžio šios itin tikroviškos sekso lėlės yra patrauklios šiems žmonėms. Mes pateikėme šias tikroviškas sekso lėles, kad atitiktų jūsų poreikius ir suteiktų jums komfortą. Jie dažniausiai būna kompanionės lėlės.
Mažos krūtinės sekso lėlės sukurtos su pačiais mieliausiais veido ir veido bruožais, mielos rudos akys, trumpi juodi plaukai (kuriuos galima pakeisti vienu iš mūsų puslapyje esančių lėlėms skirtų perukų), gražios, funkcionalios lūpos.
Šios lėlės kompanionės turi mažus, mažus kūnelius ir mažas B formos krūtis bei ilgas rankas ir kojas, kurios yra patrauklumas, jei norite geismo lėlės gražios formos kojomis.
Be to, jie turi pilną metalinį karkasą, kuris padeda judėti ir išlikti lankstiems, todėl gali užimti visas reikalingas padėtis arba likti kampu, kad pagerintų jūsų malonumą.
Jie turi patrauklios formos lėlės lytines lūpas su nuimamu įdėklu ir, nors ir neturi lėlės asilo, galite pagal užsakymą užsisakyti lėlę su analinio sekso lėlės galimybėmis arba paprašyti kitokio kūno tipo, odos tono, akių spalvos, šukuosenos, lėlės peruko ar net jos makiažas. Kad ir kas tai būtų, jūs pasirenkate.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 163 cm |
| Krūtinė | 95 cm |
| Juosmuo | 55 cm |
| Klubas | 95 cm |
| Pečius | 37 cm |
| Rankos ilgis | 60 cm |
| Pėdos ilgis | 21 cm |
| Grynas svoris | 38 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.