Description
About Her
Loma, a kinky milf love doll, she is different from shy girl, A shy girl with those cute pigtails and fair blond hair and clear skin deserves to be fucked like the naughty sex goddess that she is, by a real man with a delicious dick that can truly satisfy all her urges. Watch her mouth quiver and her body vibrate with pleasure at the very first thrust once you purchase this beautiful 153cm kinky milf love doll. full size sex dolls can move in so many flexible positions, and she, a a milf sex doll can give you that mouth gig that will make you cum so instantly. This is one of the cute my pony sex dolls that are hard to come by, so make a kinky quick and wise purchase now. She’s a very realistic love doll and a realistic lovely doll that everyone will wish to possess. None but a real man deserves her, and that would be you. She would also make a great submissive partner if you have some Bsdm fantasies to try out. You can tie her up or have some kinky sex roles played out with her, she’ll love it all. This is what she loves and what she’s made for.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 153cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 94cm |
| Net Weight | 45kg |
| Oral Depth | 15cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.