Kuvaus
Hänestä
Loma, kinky milf-rakkanukke, hän on erilainen kuin ujo tyttö. Ujo tyttö, jolla on söpöt letit ja vaaleat vaaleat hiukset ja kirkas iho, ansaitsee tulla naituksi kuin tuhma seksijumalatar, joka hän on, oikea mies, jolla on herkullinen muna. joka voi todella tyydyttää kaikki hänen halunsa. Katso, kuinka hänen suunsa tärisee ja hänen vartalonsa tärisee ilosta heti ensimmäisestä iskusta, kun ostat tämän kauniin 153 cm:n mutkaisen milf-rakkanuken. täysikokoiset seksinuket voivat liikkua niin monissa joustavissa asennoissa, ja hän, aa milf seksinukke, voi antaa sinulle sen suukeikan, joka saa sinut imemään niin välittömästi. Tämä on yksi söpöistä ponini seksinukeista, joita on vaikea saada, joten tee perverssi nopea ja viisas osto nyt. Hän on erittäin realistinen rakkausnukke ja realistinen kaunis nukke, jonka kaikki haluavat omistaa. Kukaan muu kuin oikea mies ansaitsee hänet, ja se olisit sinä. Hän olisi myös loistava alistuva kumppani, jos sinulla on joitain Bsdm-fantasioita kokeilla. Voit sitoa hänet tai pelata hänen kanssaan omituisia seksirooleja, hän rakastaa kaikkea. Tätä hän rakastaa ja mitä varten hänet on tehty.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 153 cm |
| Rintakuva | 86 cm |
| Vyötärö | 54 cm |
| Hip | 94 cm |
| Nettopaino | 45kg |
| Suullinen syvyys | 15 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
Nukke galleria
















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.