Apraksts
Par viņu
pieaugušajiem paredzētas seksa lelles ir pieejamas ikvienam, taču šīs konkrētās seksa lelles NAV paredzētas dzimumnoziedzniekiem. To īpaši mazais izmērs padara šīs hiperreālistiskās seksa lelles pievilcīgas šiem cilvēkiem, un mēs esam nodrošinājuši šīs reālistiskās seksa lelles, lai apmierinātu jūsu vajadzības un sniegtu jums komfortu. Tās mēdz būt pavadošās lelles.
Mazās krūšu seksa lelles ir veidotas ar visskaistākajiem sejas un sejas vaibstiem, tām ir jaukas brūnas acis, īsi melni mati (to var mainīt ar kādu no mūsu lapā esošajām lellēm parūkām) un jaukas, funkcionālas lūpas.
Šīm pavadošajām lellēm ir mazi sīki augi un mazas B-kausa krūtis un garas rokas un kājas, kas kalpo kā pievilcība, ja vēlaties iekāres lelli ar skaistas formas kājām.
Turklāt tiem ir pilns metāla skelets, kas palīdz tiem kustēties un palikt elastīgiem, lai viņi varētu ieņemt visas nepieciešamās pozīcijas vai palikt leņķī, lai uzlabotu jūsu baudu.
Viņiem ir pievilcīgas formas lelles kaunuma lūpas ar noņemamu ieliktni, un, lai gan tām nav lelles dupša, varat pēc pasūtījuma pasūtīt lelli ar anālās seksa lelles iespējām vai pieprasīt citu ķermeņa tipu, ādas toni, acu krāsu, frizūru, lelles parūku vai pat viņas grims. Lai kas tas būtu, jūs izvēlaties.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 163 cm |
| Krūtis | 95 cm |
| Viduklis | 55 cm |
| Gurns | 95 cm |
| Plecu | 37 cm |
| Rokas garums | 60 cm |
| Pēdas garums | 21 cm |
| Neto svars | 38 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.