Popis
O ní
dospělé sexuální panenky jsou dostupné pro každého, ale tyto konkrétní sexuální panenky NEJSOU sexuální panenky pro sexuální delikventy. Díky jejich obzvláště malé velikosti jsou tyto hyperrealistické sexuální panenky pro tyto lidi přitažlivé a my jsme poskytli tyto realistické sexuální panenky, aby vyhovovaly vašim potřebám a poskytly vám pohodlí. Bývají to společenské panenky.
Malé panenky na prsa jsou navrženy s tím nejroztomilejším obličejem a rysy obličeje, mají roztomilé hnědé oči, krátké černé vlasy (které lze změnit pomocí jedné z paruk pro panenky na naší stránce) a pěkné, funkční rty.
Tyto společnické panenky mají malá drobná těla a malá prsa ve tvaru B-Cup a dlouhé ruce a nohy, které slouží jako atrakce, chcete-li chlípnou panenku s krásně tvarovanýma nohama.
Kromě toho mají celokovovou kostru, která jim pomáhá pohybovat se a zůstat flexibilní, takže mohou zaujmout všechny požadované polohy nebo zůstat pod úhlem, aby zvýšily vaše potěšení.
Mají atraktivně tvarované stydké pysky pro panenky s vyjímatelnou vložkou, a i když nemají zadek, můžete si panenku s análními schopnostmi panenky objednat na zakázku nebo požádat o jiný typ postavy, odstín pleti, barvu očí, účes, paruku pro panenku popř. dokonce i její make-up. Ať je to cokoli, vyber si.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 163 cm |
| Prsa | 95 cm |
| Pás | 55 cm |
| Boky | 95 cm |
| Rameno | 37 cm |
| Délka paže | 60 cm |
| Délka chodidla | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 38 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Vaginální hloubka | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.