Description
About Her
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 150cm |
| Upper Chest | 64cm |
| Lower Chest | 50cm |
| Waist | 47.5cm |
| Hip | 85.5cm |
| Shoulder | 25cm |
| Leg Length | 78cm |
| Thigh | 47cm |
| Arm Length | 52cm |
| Sole | 21cm |
| Net Weight | 35.5kg |
| Oral Depth(soft head only) | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.