Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 150 cm |
| Øvre bryst | 64 cm |
| Nedre bryst | 50 cm |
| Talje | 47.5cm |
| Hofte | 85,5 cm |
| Skulder | 25 cm |
| Benlængde | 78 cm |
| Lår | 47 cm |
| Armlængde | 52 cm |
| Eneste | 21 cm |
| Nettovægt | 35,5 kg |
| Oral Depth(soft head only) | 12 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
Dukkegalleri















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.