Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 150cm |
| Borst | 64cm |
| Lagere borst | 50cm |
| Taille | 47.5cm |
| Heup | 85,5 cm |
| Schouder | 25cm |
| Been Lengte | 78cm |
| Dij | 47cm |
| Arm lengte | 52cm |
| Zool | 21cm |
| Netto gewicht | 35,5 kg |
| Oral Depth(soft head only) | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.