Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 150 cm |
| Övre bröstet | 64 cm |
| Nedre bröstet | 50 cm |
| Midja | 47.5cm |
| Höft | 85,5 cm |
| Axel | 25 cm |
| Benlängd | 78 cm |
| Lår | 47 cm |
| Armlängd | 52 cm |
| Enda | 21 cm |
| Nettovikt | 35,5 kg |
| Oral Depth(soft head only) | 12 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Anus djup | 15 cm |
Dockgalleri








































































Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.