Описание
За нея
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 150см |
| Горна част на гърдите | 64см |
| Долна част на гърдите | 50см |
| талия | 47.5cm |
| Хип | 85,5 см |
| Рамо | 25 см |
| Дължина на крака | 78см |
| Бедро | 47см |
| На една ръка разстояние | 52 см |
| Подметка | 21 см |
| Нето тегло | 35,5 кг |
| Oral Depth(soft head only) | 12см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Дълбочина на ануса | 15см |
Галерия за кукли








































































Отзиви
Все още няма отзиви.