Description
About Her
There are so many sex dolls in the world for sale, so you might still be indecisive about what to buy. To make a perfect choice for a perfect man like you, you shouldn’t hesitate to try the 156cm lovely anime love doll, for a magical experience in bed. She’s really magical, because her moves will make you amazed and so proud of her. lifesize hentai sex dolls are the best because they are fun-sized, you can twist and turn them in different positions and still get your desired sexual satisfaction with much ease. This is the most realistic realistic sex doll to be found on the market. This is the cutest cute real sex doll that you will find in a range of them. Realistic life sized sex dolls like her are authentic, they feel like your real girlfriend, or you could call her your friend with benefits, whatever role you choose to give her. Cheap life-like love dolls are quite affordable and also the naughtiest in bed. Have a great time as you slide into her warm tight pussy…
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 156cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 84cm |
| Net Weight | 36kg |
| Oral Depth | 15cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.