Description
About Her
Want to have an extremely beautiful woman without a terrible attitude? Want to avoid a golddigger or a girl that’s really rude simply because she knows she’s really pretty? The importance of the adult female sex doll industry comes out here as before you is a doll that is everything you need – without the bad attributes that some immature girl out there might have. Let me introduce you to the 165cm best real life sex doll. She’s the cutest out of a range of cute fuck dolls, with a cute set of boobies and ass too. She’s a cheap love doll with big ways to make your dick stay hard and to make you keep cumming with satisfaction up to the last minute. lifelike love dolls like her know how to keep you happy, always wanting to slide in with zero intention of stopping. Use her for a realistic sex doll video, she’s so real that no one will be able to tell the difference. She’s definitely a great catch in the world of real fuck dolls. Try a realistic new sex doll like her, you won’t want anything else once you start with her.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 66cm |
| Hip | 95cm |
| Net Weight | 43kg |
| Oral Depth | 15cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery















Reviews
There are no reviews yet.