Description
About Her
We offer a lot of personalized dolls for adults in our store. The best realistic dolls are the Japanese adult doll, the Chinese solid dolls for women, and many others. Our packaging comes with a sex doll demo so you can get an idea of how it’s used.
These safe sex dolls come with realistic doll accessories. These accessories can be used to add fun to the sex session. They include lingerie, doll wigs, doll eye replacement, and talking doll porn. The talking doll porn is a video example of the styles your love doll can be put in.
Once the lifelike sex doll comes to life, you will be surprised to know that she is a riding sex doll. She is the best when it comes to anal and vaginal sex. Even for blowjobs, it seems her mouth was made especially for it.
Our newest sex dolls have so many fleshlike features that feel real to the touch. You can be a couple with a sex doll and not feel left out of the fun human couples have. The feeling of being able to have sex without restrictions and fear of infections is the best feature of safe sex dolls.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 168cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 85cm |
| Shoulder | 35cm |
| Arm | 60cm |
| Leg | 95cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 36kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery






















Reviews
There are no reviews yet.