Leírás
Róla
Üzletünkben rengeteg személyre szabott babát kínálunk felnőtteknek. A legjobb valósághű babák a japán felnőtt babák, a kínai tömör női babák és még sokan mások. Csomagolásunkhoz tartozik egy szexbaba bemutató, így képet kaphat a használatáról.
Ezekhez a biztonságos szex babákhoz valósághű babatartozékok tartoznak. Ezekkel a kiegészítőkkel kellemesebbé teheti a szexet. Ide tartozik a fehérnemű, a babaparóka, a babaszemcsere és a beszélő babapornó. A beszélő babapornó egy videós példa arra, hogy milyen stílusokba illesztheti szerelmi babáját.
Amint az élethű szexbaba életre kel, meg fog lepődni, ha megtudja, hogy egy lovagló szexbaba. Ő a legjobb, ha anális és vaginális szexről van szó. Még a szopáshoz is úgy tűnik, hogy a szája kifejezetten erre készült.
Legújabb szexbabáink megannyi hússzerű tulajdonsággal rendelkeznek, amelyek tapintásra valódiak. Lehetsz egy pár szexbabával, és nem érzi magát kimaradva az emberpárok szórakozásából. A biztonságos szex babák legjobb tulajdonsága az az érzés, hogy korlátozás nélkül szexelhetsz, és félelem a fertőzésektől.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 168 cm |
| Mellbőség | 90 cm |
| Derék | 53 cm |
| Csípő | 85 cm |
| Váll | 35 cm |
| Kar | 60 cm |
| Láb | 95 cm |
| Láb | 22 cm |
| Nettó tömeg | 36 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.