Description
About Her
Doll heaven? Yes, that is where we are! Her name is Bella, and she is gorgeous.
The movie sex doll has the prettiest face and some of the best looks, and her makeup is done so well; she looks like a celebrity sex doll – even though she’s a hentai doll. She has long, thick brown hair braided into pigtails to the side of her head. She’s dressed in the sexiest work outfit ever, and her breasts practically hang out from the side.
She is one of those real dolls that come alive when you touch them. Soft, reactive skin and parts that move like they are alive. But that’s not where Bella’s reactivity ends. Bella undergoes a sex doll transformation with every stroke, and she becomes like a demon doll for sale. She’s fast, excited, and eager to please you, so you won’t regret it.
It used to be a rubber doll world. Still, silicone has taken over because it is non-allergenic and all-around better.
She is made from high-quality silicone, so you do not need doll cleaning supplies. You can search for “how to clean a doll” on our page or wash her using a microfiber cloth and warm soapy water.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
| Shoulder | 32cm |
| Arm | 50cm |
| Leg | 83cm |
| Foot | 19cm |
| Net Weight | 33kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.