Description
About Her
Have you ever seen a sex doll vagina you wanted to fuck this bad? No? Of course not. Zaya is a mature sex doll that puts life size love dolls to shame. She is a realistic sex doll UK product and compared to a life size love doll, she has so much more that they don’t.
She has shoulder-length black hair, an oval face with upward-slanting eyes, a wide nose, and stunning red lips. For an anal doll, a lot of attention was paid to making her face perfect. She is a busty sex doll, too, so you have more than enough to admire this lifelike love doll. You should see her breasts when she is being fucked. The sight alone is enough to send you into an orgasm.
Zaya is a transexual sex doll with a detachable doll penis, and her penis goes to girths that even the best of the male solid dolls could not reach. When her detachable penis is attached, she is one of the anal dolls, and she retains her big breasts no matter what, so win-win.
She has three orifices for your pleasure, but if you count her breasts, that’s four, all for you.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 157cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 123cm |
| Net Weight | 52kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery





















Reviews
There are no reviews yet.