Beskrivelse
Om henne
Har du noen gang sett en sexdukke-vagina du ville knulle så ille? Nei? Selvfølgelig ikke. Zaya er en moden sexdukke som gjør kjærlighetsdukker i naturlig størrelse til skamme. Hun er et realistisk britisk sexdukkeprodukt, og sammenlignet med en kjærlighetsdukke i naturlig størrelse har hun så mye mer som de ikke har.
Hun har skulderlangt svart hår, et ovalt ansikt med oppoverskrå øyne, en bred nese og fantastiske røde lepper. For en analdukke ble det lagt stor vekt på å gjøre ansiktet hennes perfekt. Hun er også en barmfagre sexdukke, så du har mer enn nok til å beundre denne naturtro kjærlighetsdukken. Du bør se brystene hennes når hun blir knullet. Synet alene er nok til å sende deg inn i en orgasme.
Zaya er en transseksuell sexdukke med en avtakbar dukkepenis, og penisen hennes går til omkrets som selv de beste mannlige solide dukkene ikke kunne nå. Når hennes avtakbare penis er festet, er hun en av analdukkene, og hun beholder de store brystene sine uansett, så vinn-vinn.
Hun har tre åpninger for din fornøyelse, men hvis du teller brystene hennes, er det fire, alt for deg.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 157 cm |
| Bryst | 95 cm |
| Midje | 63 cm |
| Hofte | 123 cm |
| Netto vekt | 52 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.