Description
About Her
The adult dolls supplied by MiisooDoll are some of the most realistic love dolls on the market. This TPE sex doll, for example, is a Japanese sex doll with a very nice physique. Japanese love dolls are practically synonymous with hot sex dolls. They are made from medical-grade materials, are treated against allergens, and are known for extensive detail.
As a result, it is barely a surprise that Sherry, the full-size sex doll, is considered one of the sexiest sex dolls(rated on sex dolls online). She is a men’s sex doll with all the most desirable features. With red hair that sways just above her breasts, lined eyes and pink lips in a round face, we can agree that this lifelike love doll has a beautiful face.
Aside from that, she also has a very nice body. A full bust that’s perfect for all your various breast fantasies, a smaller lower body, and legs that seem to go on forever. If you like long doll legs and you’ve not had sex with a doll like her, you are missing out. Just imagine her legs in a pair of tall red heels wrapped around your waist while you fuck her… perfection!
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 157cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 123cm |
| Net Weight | 52kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery













Reviews
There are no reviews yet.