Kirjeldus
Temast
Kas olete kunagi näinud seksinuku vagiina, mida tahtsite nii halvasti keppida? Ei? Muidugi mitte. Zaya on täiskasvanud seksnukk, mis paneb elusuuruses armastusnukud häbisse. Ta on realistlik seksnuku Ühendkuningriigi toode ja võrreldes elusuuruse armunukuga on tal palju rohkem, mida neil pole.
Tal on õlgadeni ulatuvad mustad juuksed, ovaalne nägu ülespoole kalduvate silmadega, lai nina ja vapustavalt punased huuled. Anaalse nuku puhul pöörati suurt tähelepanu näo täiuslikuks muutmisele. Ta on ka rinnakas seksnukk, nii et teil on selle elutruu armastusnuku imetlemiseks enam kui küll. Sa peaksid nägema ta rindu, kui teda keppitakse. Ainult nägemisest piisab, et saada orgasmi.
Zaya on transseksuaalne seksnukk, millel on eemaldatav nukupeenis ja tema peenis ulatub ümbermõõtudesse, milleni isegi parimad isasnukud ei ulatu. Kui tema eemaldatav peenis on kinnitatud, on ta üks anaalnukkudest ja ta säilitab oma suured rinnad olenemata sellest, millest võidavad.
Tal on teie rõõmuks kolm ava, aga kui te tema rindu kokku lugeda, on see neli, kõik teie jaoks.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 157 cm |
| Rind | 95 cm |
| Vöökoht | 63 cm |
| Hip | 123 cm |
| Neto kaal | 52 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.