Description
About Her
A lot of positive things have been said about female sex dolls that look like humans. The resemblance makes it easy to develop sexual feelings for the realistic sex doll.
Have you been looking for where to buy dolls hair? Search no further. Varieties of doll hair are found here.
A lot of love doll reviews have gone out because the benefits of these deep web living dolls are many. Take, for instance, the doll with a penis, which has ratings all over the transgender world.
Lifelike love dolls come in various sizes. These include the torso love dolls, hand dolls, and the life-sized ones. You can own one of each for different occasions. Doll photos come with lots to love adult love doll clothes. These clothes include lingerie, aprons, and school uniforms.
BBW dolls like the plush love dolls and the vivid raw love doll are great choices if you prefer big, busty dolls. You will love the breasts and buttocks of this realistic love doll because they are the attraction points. One can never get it wrong with sex with a love doll. In her eyes, you are perfect.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 170cm |
| Bust | 102cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 97cm |
| Shoulder | 35cm |
| Arm | 52cm |
| Leg | 86cm |
| Foot | 20cm |
| Net Weight | 41kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.