Apraksts
Par viņu
Par sieviešu dzimuma lellēm, kas izskatās pēc cilvēkiem, ir teikts daudz pozitīvu lietu. Līdzība ļauj viegli attīstīt seksuālas jūtas pret reālistisku seksa lelli.
Vai meklējat, kur iegādāties leļļu matus? Nemeklējiet tālāk. Šeit ir atrodamas leļļu matu šķirnes.
Daudzas atsauksmes par mīlestības lellēm ir izlaistas, jo šīm dziļajā tīmeklī dzīvojošajām lellēm ir daudz priekšrocību. Piemēram, lelli ar dzimumlocekli, kurai ir vērtējumi visā transpersonu pasaulē.
Dzīvībai līdzīgas mīlas lelles ir dažādos izmēros. Tie ietver rumpja mīlas lelles, roku lelles un dabiska izmēra lelles. Jums var piederēt viens no tiem dažādiem gadījumiem. Leļļu fotogrāfijās ir daudz iemīļotu pieaugušo mīlas leļļu apģērba. Šajās drēbēs ietilpst apakšveļa, priekšauti un skolas formas.
BBW lelles, piemēram, plīša mīlas lelles un spilgtas, neapstrādātas mīlas lelles, ir lieliska izvēle, ja vēlaties lielām, piedauzīgām lellēm. Jums patiks šīs reālistiskās mīlas lelles krūtis un dibens, jo tie ir pievilcības punkti. Seksā ar mīlas lelli nekad nevar kļūdīties. Viņas acīs tu esi ideāls.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 170 cm |
| Krūtis | 102 cm |
| Viduklis | 54 cm |
| Gurns | 97 cm |
| Plecu | 35 cm |
| Arm | 52 cm |
| Kāja | 86 cm |
| Pēda | 20 cm |
| Neto svars | 41 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.