Descriere
Despre ea
S-au spus multe lucruri pozitive despre păpușile sexuale feminine care arată ca oameni. Asemănarea face ușoară dezvoltarea sentimentelor sexuale pentru păpușa sexuală realistă.
Ai căutat de unde să cumperi păr de păpuși? Nu mai căuta. Soiuri de păr de păpușă se găsesc aici.
Au fost publicate o mulțime de recenzii despre păpușile de dragoste, deoarece beneficiile acestor păpuși vii în deep web sunt multe. Luați, de exemplu, păpușa cu penis, care are evaluări în întreaga lume transgender.
Păpușile de dragoste realiste vin în diferite dimensiuni. Acestea includ păpușile de dragoste cu trunchi, păpușile de mână și cele în mărime naturală. Puteți deține unul din fiecare pentru diferite ocazii. Fotografiile cu păpușile vin cu o mulțime de haine de dragoste pentru păpuși pentru adulți. Aceste haine includ lenjerie, șorțuri și uniforme școlare.
Păpușile BBW precum păpușile de dragoste de pluș și păpușile de dragoste vii și crude sunt alegeri grozave dacă preferați păpușile mari și busti. O să-ți placă sânii și fesele acestei păpuși de dragoste realiste pentru că sunt punctele de atracție. Nu se poate greși niciodată cu sexul cu o păpușă de dragoste. În ochii ei, ești perfect.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 170 cm |
| Bust | 102 cm |
| Talie | 54 cm |
| Şold | 97 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Braţ | 52 cm |
| Picior | 86 cm |
| Picior | 20 cm |
| Greutate netă | 41 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor
![]()
Recenzii
Nu există recenzii încă.