Opis
O njoj
Kada govorite o Japankama, mnogi muškarci imaju različite stvari za reći o njima. Neke od ovih stvari su negativne, dok su druge pozitivne. Ali to ne mijenja činjenicu da su te žene još uvijek fantazija većine muškaraca, a umjesto da se pitaju kako izaći na kraj s Japankom, ovi muškarci posežu za japanskom silikonskom lutkom.
Japanske silikonske lutke koristilo je mnogo muškaraca. Ove lutke imaju slične osobine i značajke onima koje možete pronaći kod japanskih žena, a mogu se pronaći u gotovo svim japanskim muškim kućanstvima. Ova lijepa seks lutka ima onaj slatki, nevini izgled japanskih žena. To je ujedno i seks lutka Miku.
Miku sex lutke su lutke temeljene na liku kojeg vidite u animiranom filmu. Ovu su lutku dizajnirali naši vješti umjetnici kako bi izgledala točno onako kako izgleda na videozapisima i slikama koje vidite. Pri kupnji seks lutke možete kupiti ovu Miku seks lutku. To je jedna od pravih seks igračaka koje možete pronaći u trgovinama i solidna je seks lutka.
Ova prava lutka također dugo traje, a cijenom je vrlo pristupačna.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 161 cm |
| Linija grudi | 88 cm |
| Linija struka | 57 cm |
| Linija kukova | 88 cm |
| Širina ramena | 37 cm |
| Duljina ruke | 68 cm |
| Dužina noge | 93 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Linija bedara | 44 cm |
| Teleća linija | 29 cm |
| Neto težina | 37 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka



















































































Recenzije
Još nema recenzija.