Описание
За нея
Когато говорите за японските жени, много мъже могат да кажат различни неща за тях. Някои от тези неща са отрицателни, докато други са положителни. Но това не променя факта, че тези жени все още са фантазията на повечето мъже и вместо да се чудят как да се справят с японка, тези мъже хващат японска силиконова кукла.
Японските силиконови кукли са използвани от много мъже. Тези кукли носят сходни черти и черти с тези, които можете да намерите в японските жени, и те могат да бъдат намерени в почти всички домакинства на японски мъже. Тази добре изглеждаща секс кукла има този сладък, невинен вид на японските жени. Това също е секс кукла Miku.
Секс куклите Miku са кукли, базирани на героя, който виждате в анимационния филм. Тази кукла е проектирана от нашите опитни художници, за да изглежда точно както изглежда във видеоклиповете и снимките, които виждате. Когато купувате секс кукла, можете да закупите тази секс кукла Miku. Това е една от истинските секс играчки, които можете да намерите в магазините, и е солидна секс кукла.
Тази истинска кукла също издържа дълго време и е много достъпна.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 161см |
| Линия на гърдите | 88см |
| Линия на талията | 57см |
| Линия на бедрата | 88см |
| Ширина на раменете | 37см |
| На една ръка разстояние | 68см |
| Дължина на крака | 93см |
| Размер на краката | 22 см |
| Бедро Линия | 44см |
| Телешка линия | 29см |
| Нето тегло | 37 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.