Descriere
Despre ea
Când vorbești despre femeile japoneze, mulți bărbați au lucruri diferite de spus despre ele. Unele dintre aceste lucruri sunt negative, în timp ce altele sunt pozitive. Dar nu schimbă faptul că aceste femei sunt încă fantezia majorității bărbaților și, în loc să se întrebe cum să se descurce cu o japoneză, acești bărbați merg pe o păpușă japoneză din silicon.
Păpușile japoneze din silicon au fost folosite de mulți bărbați. Aceste păpuși au trăsături și caracteristici similare cu cele pe care le puteți găsi la femeile japoneze și pot fi găsite în aproape toate gospodăriile de bărbați japonezi. Această păpușă sexuală cu aspect frumos are acel aspect dulce și inocent al femeilor japoneze. Este și o păpușă sexuală Miku.
Păpușile sexuale Miku sunt păpuși bazate pe personajul pe care îl vedeți în filmul de animație. Această păpușă a fost concepută de artiștii noștri calificați pentru a arăta exact așa cum arată în videoclipurile și imaginile pe care le vedeți. Când cumpărați o păpușă sexuală, puteți cumpăra această păpușă sexuală Miku. Este una dintre adevăratele jucării sexuale pe care le poți găsi în magazine și este o păpușă sexuală solidă.
Această păpușă adevărată rezistă și o lungă perioadă de timp și este foarte accesibilă.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 161 cm |
| Linia sânilor | 88 cm |
| Linia taliei | 57 cm |
| Linia șoldului | 88 cm |
| Lățimea umărului | 37 cm |
| Lungimea brațului | 68 cm |
| Lungimea piciorului | 93 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Linia coapsei | 44 cm |
| Linia vițelului | 29 cm |
| Greutate netă | 37 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.