Beskrivelse
Om hende
Når du taler om japanske kvinder, har mange mænd forskellige ting at sige om dem. Nogle af disse ting er negative, mens andre er positive. Men det ændrer ikke på, at disse kvinder stadig er de fleste mænds fantasi, og i stedet for at spekulere på, hvordan de skal klare sig med en japansk kvinde, går disse mænd efter en japansk silikonedukke.
Japanske silikonedukker er blevet brugt af mange mænd. Disse dukker har lignende egenskaber og funktioner som dem, du kan finde hos japanske kvinder, og de kan findes i næsten alle japanske mandlige husholdninger. Denne pæne sexdukke har det søde, uskyldige udseende som japanske kvinder. Det er også en Miku sexdukke.
Miku sexdukker er dukker baseret på den karakter, du ser i animationsfilmen. Denne dukke er designet af vores dygtige kunstnere til at se ud præcis, som hun ser ud i de videoer og billeder, du ser. Når du køber en sexdukke, kan du købe denne Miku sexdukke. Det er et af de rigtige sexlegetøj, du kan finde i butikkerne, og det er en solid sexdukke.
Denne rigtige dukke holder også længe, og den er meget overkommelig.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 161 cm |
| Brystlinje | 88 cm |
| Taljelinje | 57 cm |
| Hip Line | 88 cm |
| Skulder bredde | 37 cm |
| Armlængde | 68 cm |
| Benlængde | 93 cm |
| Fodstørrelse | 22 cm |
| Lårlinje | 44 cm |
| Kalvelinje | 29 cm |
| Nettovægt | 37 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.