Beschrijving
Over haar
Als je het over Japanse vrouwen hebt, hebben veel mannen verschillende dingen over hen te zeggen. Sommige van deze dingen zijn negatief, terwijl andere positief zijn. Maar dat neemt niet weg dat deze vrouwen nog steeds de fantasie zijn van de meeste mannen, en in plaats van zich af te vragen hoe ze met een Japanse vrouw om moeten gaan, gaan deze mannen voor een Japanse siliconen pop.
Japanse siliconen poppen worden door veel mannen gebruikt. Deze poppen hebben dezelfde eigenschappen en kenmerken als die je bij Japanse vrouwen aantreft, en ze zijn te vinden in bijna alle Japanse mannelijke huishoudens. Deze leuk uitziende sekspop heeft de lieve, onschuldige uitstraling van Japanse vrouwen. Het is ook een Miku-sekspop.
Miku-sekspoppen zijn poppen gebaseerd op het personage dat je in de animatiefilm ziet. Deze pop is door onze ervaren kunstenaars ontworpen om er precies zo uit te zien als op de video's en foto's die je ziet. Bij aankoop van een sekspop kun je deze Miku sekspop kopen. Het is een van de echte seksspeeltjes die je in de winkels kunt vinden en het is een stevige sekspop.
Deze echte pop gaat bovendien lang mee en is zeer betaalbaar.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 161cm |
| Borst lijn | 88cm |
| taille lijn | 57cm |
| Hippe lijn | 88cm |
| Schouder breedte | 37cm |
| Arm lengte | 68cm |
| Been Lengte | 93cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Dij Lijn | 44cm |
| Kalf Lijn | 29cm |
| Netto gewicht | 37kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.