Beschrijving
Over haar
Meisjes met pony of franjes zien er heel schattig uit, ik denk dat we het er allemaal over eens zijn. Het is dus geen wonder dat een grote favoriet is gemaakt op een manier dat ze volledig kan worden genoten, met zoveel sexiness in haar dat het je de adem beneemt. Laat slechts één keer je lul in deze 153 cm grote echte pop glijden, en het is een uitgemaakte zaak - je zult er nooit meer uit willen trekken. Wees creatief met haar, ze zou perfect zijn voor je levensechte poppen-selfies, of laten we ze 'je levensechte poppenpoppen' noemen. Als het op seks aankomt, is ze een geweldige, realistische, goedkope liefdespop, geweldig voor elke vuile kleine knik die je zo graag wilde uitproberen. realistische neukpoppen zijn nu de big deal, en ze is een van de beste die er zijn. Een kleine echte sekspop zoals zij zal een echte actiepop in bed zijn, ondeugend glimlachen terwijl je haar de zoetste seks geeft die haar versteld zal doen staan. Een echte liefdespop zoals zij zal de beste vrouwelijke sexy bestie zijn die je altijd al hebt gewild. Neem haar en maak je natte dromen waar...
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 153cm |
| Borstbeeld | 80cm |
| Taille | 52cm |
| Heup | 94 cm |
| Netto gewicht | 45kg |
| Orale diepte | 15cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.