Description
About Her
Do black women just do it for you?
This black TPE sex doll has a medium-sized body with curves in all the right places. She is a big-butt sex doll with thick thighs to match, and the lovely ebony sex doll is a beauty to look at. Her face is beat to perfection, and her flawless doll makeup makes her look even sexier; red is always good on black skin!
Among the top 5 curviest TPE sex dolls, this beautiful is an ideal choice for everyone from beginners to experienced users.
Thanks to the material, the buildup gives her the look of a hyper-realistic sex doll, and everything from her knuckles to her breasts looks like that of a real black woman.
The VIP sex doll is customizable, and although skin tone is not an option, the customizable sex doll can come with a different doll head, different doll wigs, nails, joint types, etc.
The sex doll is perfect for those who love black girls.
She has three functional holes, and her mouth, pussy, and ass are sized differently to give you different experiences.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 168cm |
| Breast | 90cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 95cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Net Weight | 35kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.