Descriere
Despre ea
O fac femeile de culoare doar pentru tine?
Această păpușă sexuală TPE neagră are un corp de mărime medie, cu curbe în toate locurile potrivite. Este o păpușă sexuală cu fundul mare, cu coapse groase pe măsură, iar minunata păpușă sexuală din abanos este o frumusețe de privit. Fața ei este bătută la perfecțiune, iar machiajul ei impecabil de păpușă o face să pară și mai sexy; roșul este întotdeauna bun pe pielea neagră!
Printre primele 5 cele mai curbate păpuși sexuale TPE, această frumoasă este o alegere ideală pentru toată lumea, de la începători la utilizatori experimentați.
Datorită materialului, acumularea îi conferă aspectul unei păpuși sexuale hiperrealistă, iar totul, de la degete până la sâni, arată ca o femeie de culoare adevărată.
Păpușa sexuală VIP este personalizabilă și, deși nuanța pielii nu este o opțiune, păpușa sexuală personalizabilă poate veni cu un alt cap de păpușă, diferite peruci de păpuși, unghii, tipuri de articulații etc.
Păpușa sexuală este perfectă pentru cei care iubesc fetele negre.
Are trei găuri funcționale, iar gura, păsărica și fundul ei au dimensiuni diferite pentru a vă oferi experiențe diferite.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 168 cm |
| Sânul | 90 cm |
| Talie | 53 cm |
| Şold | 95 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Greutate netă | 35 kg |
Galeria Păpușilor



























































































Recenzii
Nu există recenzii încă.