Description
About Her
Most realistic love dolls are made from a silicone rubber that mimics human skin and is completely non-toxic and latex-free. They are also customizable with different hair colors and styles. Korean dolls are a type of sex doll that has been around for years, but these days the sex dolls have become more popular in the west because of their realistic features. These dolls look human-like.
Korean sex dolls come with real looking facial features and smooth silky hair on their heads. They are also sold with a set of clothes just to keep to keep the doll looking decent.The sex doll vagina is made of smooth tpe material making it elastic and fun.The Asian doll tits are designed to be small and pointed, this is to complement the lean body that most Asian dolls have.
Most sex doll use is either private as an individual or professional use for the actors in sex doll movies.When you want to buy a sex doll. A lot of things have to be considered. The type, for what purpose are you buying it and how long will you hold on to it.
Go get yourself a doll, and experience sex with a real sex doll.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 161cm |
| Breast | 81cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
| Net Weight | 33KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery



















Reviews
There are no reviews yet.