Description
About Her
Sex dolls are made to look like the perfect woman and usually come with a variety of different features such as realistic pubic hair, removable genitals, and movable joints. They come in a variety of different sizes from life size to adult love dolls. The European sex dolls are sex dolls that mimic the features of the European people. These sex dolls are known for their cute faces and petite bodies. The European sex dolls comes with wigs for the doll as accessories to change or alter its looks.
Futanari sex dolls are sex dolls that come with detachable dicks that come as an add on. These dolls are mostly used with people who love crazy kinky sex. They provide a sex thrill like no other.
Virtual sex dolls have started creeping up on the sex doll scene. These are virtual reality sex dolls that use technology to reach its end user. Virtual sex dolls are on another level all together, experiencing them is so realistic they will make you doubt real life itself.
Just google sex dolls near me for access to these and many more sex toys for adults. We also have neko sex dolls and plush love dolls to fulfill your sexual desires.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 154cm |
| Breast | 87cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
| Net Weight | 46KG |
| Oral Depth | 11cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.