Opis
O njoj
Većina realističnih ljubavnih lutaka izrađena je od silikonske gume koja oponaša ljudsku kožu i potpuno je netoksična i ne sadrži lateks. Također se mogu prilagoditi različitim bojama i stilovima kose. Korejske lutke su vrsta lutaka za seks koja postoji već godinama, ali ovih su dana lutke za seks postale popularnije na zapadu zbog svojih realističnih karakteristika. Ove lutke izgledaju poput ljudi.
Korejske seks lutke dolaze sa pravim crtama lica i glatkom svilenkastom kosom na glavi. Također se prodaju s kompletom odjeće samo kako bi lutka izgledala pristojno. Vagina lutke za seks izrađena je od glatkog tpe materijala što je čini elastičnom i zabavnom. Sise azijske lutke dizajnirane su da budu male i šiljate, to je nadopunjuju vitko tijelo koje ima većina azijskih lutaka.
Većina seks lutki se koristi privatno kao pojedinac ili profesionalna upotreba za glumce u filmovima o seks lutkama. Kada želite kupiti seks lutku. Mora se uzeti u obzir puno stvari. Tip, za koju svrhu ga kupujete i koliko ćete ga dugo držati.
Idi nabavi sebi lutku i doživi seks s pravom seks lutkom.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 161 cm |
| Grudi | 81 cm |
| Struk | 60 cm |
| Hip | 90 cm |
| Neto težina | 33 KG |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 22 cm |
| Analna dubina | 18 cm |
Galerija lutaka



















Recenzije
Još nema recenzija.