Opis
O njoj
S napretkom tehnologije morale su se dogoditi neke promjene u načinu na koji živimo. Na primjer, ljudi su počeli prihvaćati korištenje seks lutaka za osobni užitak. Ove su lutke imale mnoge prednosti. Pomogli su ljudima s problemima samopoštovanja i pomogli u liječenju erektilne disfunkcije. Fine ljubavne lutke bile su omiljene lutke za užitak. Dolaze s glatkom kožom i pravim osjećajem povezanim s tpe proizvodom za izradu ljubavnih lutaka. Ovo su idealne lutke za većinu pojedinaca.
seks lutke iz stvarnog života preferira većina muškaraca. Dolaze s čvrstim grudima i slatkim malim očima. Izgledaju tako nevino. Općenito su slatke seks lutke. Neke od najboljih seks lutaka glume u porno videima ženskih seks lutaka. Ovdje su lutke prikazane kako se jebu. Ovi videozapisi su i zabavni i poučni.
Na forumima o ljubavnim lutkama pojedinci se podučavaju najboljim postupcima za njegu i održavanje svojih seks lutaka.
Za bilo kakav interes za odjeljak ljubavnih lutki ili u slučaju da želite kupiti ljubavnu lutku, slobodno nam se obratite.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 156 cm |
| Grudi | 80 cm |
| Struk | 61 cm |
| Hip | 90 cm |
| Neto težina | 39 KG |
| Oralna dubina | 11 cm |
| Vaginalna dubina | 17 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.