Description
About Her
During my long holiday time, I got bored. My mind wondered off. I have always wanted to have a sex doll. To try out how it could feel to fuck one.
I got on my phone and googled, “dolls for sale near me”. the results I go got me exited. I found a lot of dolls porn. Skimmed through them fast, it was fascinating. These dolls had a lot of following. They had a whole community supporting the use of a sex doll. Not just for sexual pleasure but also as companions. I found real doll tumblr where people had written about their experiences with dolls, they even had recommended some dolls. I watched a bit of dream doll sex tape before heading over to try shop for a doll l for myself.
I settled on realistic big booty sex dolls, these dolls look so realistic you would mistake them for a person. Their skin looked so good and realistic. They were cheap sex dolls and I loved that fact. Later on I saw a cup sex doll. This is a handheld sex doll for men, it is used as a masturbator.
I settled on the big booty sex doll and trust me I feel so a live, I don’t know why I had not thought of this sooner.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 160cm |
| Breast | 85cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 97cm |
| Net Weight | 40KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.