Description
About Her
In the porn industry, they are called “adult fuck dolls.” They are human-like dolls which are smaller than a real human. The adult fuck doll is designed to be able to fit in tight spaces and allow for easier penetration. The adult fuck doll is usually made from silicon and has a removable vagina. These dolls are usually used for anal sex or for other sexual activities. Some people have used these dolls for masturbation purposes or as a sex toy. The adult fuck dolls are also used for medical purposes, for example, for those who have difficulty having sex with a partner because of their physical limitations.
Life size dolls are also used for human pleasure. These are dolls that are the same size as human beings. Momo dolls are also available for use as sex dolls. Avatar sex dolls are dolls that are themed according to the avatar cinematic. They are usually blue in colour. Some dolls are made for use by lesbians for sexual exploration.
There is a market that has used dolls for sale. Here you get well maintained dolls at affordable prices. One can also get Asian doll outfits for an Asian real doll.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 150cm |
| Breast | 89cm |
| Waist | 47cm |
| Hip | 84cm |
| Net Weight | 32KG |
| Oral Depth | 11cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.