Description
About Her
Sex dolls have multiple uses in the modern world. Some are used for pleasure, while others are used for studying. Sex dolls also help people convinced with rape or other sexual offence to keep their leashes on. After rehabilitation sex offenders can use sex dolls to tame their behaviour.
They can also be used for kinky activities, such as bondage, domination, and submission.
A full sex doll is a doll with no limbs but it comes with a nice ass a good pair of boobs for the user to enjoy. love dolls as love dolls with only the head and no other limbs. These dolls come equipped with sexy facial features. The real doll is a good doll to exploit your sex life and improve on it.
lifelike love dolls and micro sex dolls are sex dolls that come in a miniature size. They have all the physical feature but just in a small package. Japanese sex doll are good in nature and size. They are extremely beautiful but lack only when t comes to manners. These dolls come with long strands of hair and an elastic vagina.
The dream doll tape is when there is a threesome with two dolls with huge behinds. Here you have sex with the dolls together. Buy a full sex doll so that you can have the best of both worlds.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 168cm |
| Breast | 79cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
| Net Weight | 39KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery

















Reviews
There are no reviews yet.