Kuvaus
Hänestä
Tekevätkö mustat naiset sen vain puolestasi?
Tällä mustalla TPE-seksinukella on keskikokoinen runko, jossa on kaarevuus kaikissa oikeissa paikoissa. Hän on iso-peppu seksinukke, jonka paksut reidet sopivat yhteen, ja ihana eebenpuinen seksinukke on kaunista katseltavaa. Hänen kasvonsa on lyöty täydellisyyteen, ja hänen virheetön nukkemeikkinsä saa hänet näyttämään vielä seksikkäämmältä; punainen on aina hyvä mustalle iholle!
5 kurvimman TPE-seksinuken joukossa, tämä kaunis on ihanteellinen valinta kaikille aloittelijoista kokeneille käyttäjille.
Materiaalin ansiosta kerros antaa hänelle hyperrealistisen seksinuken ilmeen, ja kaikki rystysistä rintoihin näyttää aidolta mustalta naiselta.
VIP-seksinukke on muokattavissa, ja vaikka ihonväri ei ole vaihtoehto, muokattavassa seksinukkessa voi olla erilainen nukenpää, erilaiset nuken peruukit, kynnet, niveltyypit jne.
Seksinukke on täydellinen niille, jotka rakastavat mustia tyttöjä.
Hänellä on kolme toiminnallista reikää, ja hänen suunsa, pillunsa ja perseensä ovat erikokoisia, jotta saat erilaisia kokemuksia.
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 168 cm |
| Rinta | 90 cm |
| Vyötärö | 53 cm |
| Hip | 95 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
| Nettopaino | 35 kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.