Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 166cm |
| Bust | 85cm |
| Down bust | 66cm |
| Hip | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Shoulder | 41cm |
| Arm Length | 45cm |
| Hand Length | 16cm |
| Leg Length | 86cm |
| Oral | 12cm |
| Vaginal | 16cm |
| Anus | 14cm |
| Foot Length | 22cm |
| Neck Circumference | 27cm |
| Net Weight | 38KG |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.