apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 166 cm |
| Biustas | 85 cm |
| Žemyn biustas | 66 cm |
| Klubas | 90 cm |
| Juosmuo | 59 cm |
| Pečius | 41 cm |
| Rankos ilgis | 45 cm |
| Rankos ilgis | 16 cm |
| Kojos ilgis | 86 cm |
| Oralinis | 12 cm |
| Makšties | 16 cm |
| Anus | 14 cm |
| Pėdos ilgis | 22 cm |
| Kaklo apimtis | 27 cm |
| Grynas svoris | 38 kg |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.