Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 166 cm |
| Biust | 85 cm |
| Biust w dół | 66cm |
| Biodro | 90cm |
| Talia | 59 cm |
| Ramię | 41cm |
| Długość ramienia | 45cm |
| Długość dłoni | 16cm |
| Długość nóg | 86cm |
| Doustny | 12cm |
| Pochwowy | 16cm |
| Odbyt | 14cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Obwód szyi | 27 cm |
| Waga netto | 38 KG |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.