Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 166 cm |
| Poprsje | 85 cm |
| Dolje poprsje | 66 cm |
| Hip | 90 cm |
| Struk | 59 cm |
| Rame | 41 cm |
| Duljina ruke | 45 cm |
| Duljina ruke | 16 cm |
| Dužina noge | 86 cm |
| Oralno | 12 cm |
| Vaginalni | 16 cm |
| Anus | 14 cm |
| Dužina stopala | 22 cm |
| Opseg vrata | 27 cm |
| Neto težina | 38 KG |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.