Description
About Her
Here to pleasure you, the ultimate experience and satisfaction partner is the sex doll bot buy. This state of the art realistic love doll is everything you have ever desired for and is built with artificial intelligence. But wait there is more, for all you perverts out there we have a sex doll tf machine hentai add-on for all your wildest dreams.
However, what distinguishes us from all the other choices out there? Our red hair dolls are especially made from the best raw materials to ensure the best durability and real picture like dolls. Besides, it is written and created by our team of professional writers who make all the aspects of the paper as flawless as possible.
Get the best satisfaction with our revolutionary sex dolls today
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 162cm |
| Upper Chest | 104cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 97cm |
| Shoulder | 31cm |
| Arm | 62cm |
| Leg | 80cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 32kg |
| Oral Depth | 15cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 15cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.