Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Ķermeņa izmērs | 151cm C kauss |
| Neto svars | 30 kg |
| Pilna krūtis | 73 cm |
| Zem krūtīm | 58 cm |
| Viduklis | 51 cm |
| Gurns | 85 cm |
| Pēdas garums | 20 cm |
| Plecu | 38 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anusa dziļums | 15 cm |
| Mutes dziļums | 12 cm |
Leļļu galerija














Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.