Kuvaus
Hänestä
aikuisten seksinuket ovat kaikkien saatavilla, mutta nämä nimenomaiset seksinuket EIVÄT ole seksinukkeja seksirikollisille. Niiden erityisen pieni koko tekee näistä hyperrealistisista seksinukeista houkuttelevia näille ihmisille, ja olemme toimittaneet nämä realistiset seksinuket tarpeisiisi ja tarjoamaan sinulle mukavuutta. Ne ovat yleensä seuranukkeja.
Pienet rintaseksinuket on suunniteltu söpöimmillä kasvoilla ja kasvonpiirteillä, niissä on söpöt ruskeat silmät, lyhyet mustat hiukset (jotka voidaan vaihtaa jollain sivullamme olevasta nukeille tarkoitetusta peruukista) ja kivat, toimivat huulet.
Näissä seuranukeissa on pienet, pienet vartalot ja pienet B-Cup-tissit ja pitkät kädet ja jalat, jotka toimivat vetonaulana, jos haluat himonuken kauniisti muotoilluilla jaloilla.
Lisäksi niissä on täysmetallinen runko, joka auttaa heitä liikkumaan ja pysymään joustavina, joten ne voivat ottaa kaikki vaadittavat asennot tai pysyä kulmassa parantaakseen mielihyvää.
Niissä on viehättävän muotoiset nuken häpyhuulet irrotettavalla välikkeellä, ja vaikka niissä ei ole nuken persettä, voit tilata nuken anaaliseksinukkeilla tai pyytää eri vartalotyyppiä, ihon sävyä, silmien väriä, kampausta, nuken peruukkia tai jopa hänen meikkinsä. Mikä se onkaan, sinä valitset.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 163 cm |
| Rinta | 95 cm |
| Vyötärö | 55 cm |
| Hip | 95 cm |
| Olkapää | 37 cm |
| Käden pituus | 60 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Nettopaino | 38kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria


















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.